Probíhá migrace e-shopu na novou platformu, nabídka i funkcionalita mohou být omezeny. Děkujeme za pochopení.

O nás

Ochod matemate.cz zpřístupňuje českým milovníkům maté produkty rodinných podniků Argentiny, Paraguaye a Brazilie, které prodávají maté již přes 50 let po celém světě. Přesto si zachovávají punc rodinného podniku, kde jsou na prvním místě dobré vztahy mezi dodavateli a zákazníky a péče o zaměstnance.

Naše společnost má dlouholeté osobní vztahy s řadou výrobců maté, dodavá a distribuje Yerba Maté po celé EU.

Naše cesta začala v Argentině, kde jsme procestovali celý region Misiones skrz na skrz a máme nespočet přátel z řady výrobců maté, ať už to jsou velké výrobní korporace nebo drobní výrobci. Též máme rádi Paraguayský region Itapua, ve kterém doporučujeme každému návštěvníku tohoto kraje navštívit městečko Bella Vista, hlavní město Yerba Maté v Paraguayi, kde najdete výrobny dvou největších výrobců v Paraguayi, a to značky Pajarito a Selecta. Za zmínku stoji též pivovar Alles Zusammen, kde vaří jedinečné pivo s Yerba Maté. Zavítejte i do muzea u našich kamarádů “Casa Raatz”. Je to muzeum zakladatele značky Pajarito Lauro Raatz; osoby, která vybudovala toto krásné městečko.

Naším posláním je sdílet rituály a zdravotní účinky této úžasné byliny s jejími milovníky po celém světě. Též chceme naučit lidi v Evropě používat nápoj z Yerba Maté každý den a mít pozitivní účinky pro své zdraví. Osobně máme dobré zkušenosti po přechodu z kávy, na které jsme byli závislí řadu let. V Jižní Americe pravidelně vyhledáváme jedinečné tykve a bombilly, které se zanedlouho taktéž objeví na stránkách matemate.cz. Milujeme, když nás zákazníci inspirují svými nápady a dávají nám tipy na produkty související s maté, které by rádi viděli v nabídce.

Jsme rádi, že jste zavítali do našeho obchodu a uděláme vše pro to, abychom si zasloužili Vaši další návštěvu.

Federico, Arnulfo, Sofia a český tým matemate.cz